Penzion Ostružná Svatý Martin
 
ADRESA Penzion Svatý Martin
Petříkov 99
Ostružná 78825
Česká Republika
Pension-Ostruzna-Svaty-Martin@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Svatý Martin ubytování Ostružná Aktuální počasí částečně oblačno
Penzion Ostružná Svatý Martin - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Ostružná Svatý Martin - disponuje restauracíPenzion Ostružná Svatý Martin -  je k dispozici připojení na internetPenzion Ostružná Svatý Martin -  je k dispozici letní terasaPenzion Ostružná Svatý Martin - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Ostružná Svatý Martin - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Svatý Martin / Ostružná

Penzion Svatý Martin se nachází v srdci oblíbeného lyžařského střediska Petříkov s ideální dostupností oblíbených turistických bodů jako Šerák nebo chata Paprsek.

Penzion je vybaven prostornou lyžárnou, hernou pro Vaše děti i celoročním bufetem. Penzion má bezbarierový přístup a je vhodný i pro tělesně postižené.

Jeseníky ubytování na horách
Penzion Svatý Martin v Petříkově poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích, 2 třílůžkových pokojích a v 1 čtyřlůžkovém apartmánu.

Ubytování v penzionu Svatý Martin v Petříkově je vhodné pro letní i zimní dovolenou i pro zimní sporty s pěší dostupností do areálu Ski-Petříkov v Jeseníkách.   

Petříkov penzion Svatý Martin vybavení
Pokoje penzionu Svatý Martin jsou jednoduše, ale vkusně zařízené dřevěným nábytkem, pro spaní slouží letiště a palandy. Každý pokoj má samostatné WC a sprchový kout. V celém objektu je zdarma bezdrátové připojení na internet.

V zimě mají hosté k dispozici lyžárnu s vysoušečem lyžařských bot, v létě mohou návštěvníci penzionu sportovat na víceúčelovém hřišti v těsném sousedství penzionu. Ubytování se psy není možné.

Penzion Svatý Martin ubytování Petříkov bufet
Bufet v přízemí penzionu Svatý Martin s moderně vybavenou kuchyní, ve které kromě minutek vaří i hotová jídla, je otevřen pro veřejnost denně od 11 do 22 hodin. V celém penzionu včetně bufetu platí striktní zákaz kouření. 

Dovolená Jeseníky Ski-Petříkov penzion Svatý Martin
Nejbližší sjezdovka s lyžařským vlekem je od penzionu Svatý Martin vzdálena 50 metrů. Přímo od penzionu lze vyrazit na běžkách směrem k horské chatě Paprsek, kolem níž je celá řada udržovaných běžeckých tratí.

Nový Skiareál Petříkov nabízí tři vleky, z toho dětský je zdarma. Horské lyžařské středisko Petříkov leží v nadmořské výšce 740 - 950 m n.m., necelé 2 km od Ramzovského sedla. Ski Park Petříkov tvoří Ski areál KASTE, Ski klub lokomotiva, Relax a Skiing. Středisko nabízí sjezdové tratě střední obtížnosti.